Begonvil Türkbükü Kamp Alanı

Begonvil Türkbükü Ayrıcalıkları

En iyi servis ve hizmet anlayışı ile yola çıktık.Begonvil Türkbükü sizlerin kamp deneyimini en konforlu ve sorunsuz hale getirmeye çalışıyor. İmkanlarımız ile Bodrum’da kamp deneyiminiz harika olacak.

Begonvil Türkbükü, etrafı çevrili ve güvenlikli olup ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabileceğiniz duş ve tuvaletlerde sıcak su imkanı sağlanmaktadır. Yıkama, pişirme gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alan, ortak açık mutfakta sağlanmakta ve bahçenin tamamında kullanabileceğiniz prizler bulunmaktadır. Diğer ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz market, büfe, fırın tesisimize çok yakın olup merkez içinde doğal bir ortamdır.

 

Begonvil Türkbükü önünden kalkan dolmuşlar bodrum merkeze ve eğlence mekanlarına gitmektedir. Maça kızı beach, Chia beach, Divan beach, Daze club, Sess club’a 5 dakika uzaklıktadır. Tesisimizin denize olan mesafesi 150 metredir.Halk plajı mevcuttur.

COVID-19 Önlemleri

İşletmemiz düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.Periyodik olarak ortak kulanım alanlarımız temizlenmektedir.Çadır alanlarımız ve ortak kullanım alanlarımız sosyal mesafe kurallarına uygun olarak tasarlanmıştır.Sosyal mesafe ve topluluk kuralları bilgilendirmelerimizi işletmemizde inceleyebilirsiniz.

Fiyat Listemiz

● Kendi çadırınız ile gelirseniz kişi başı 60 TL
● Bungalov kıl çadırı kişi başı 150 TL
● 0-7 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50 indirimlidir.
● 2020 yaz sezonu fiyatlarımız sabittir.
Daha fazla bilgi için iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

Begonvil Türkbükü’nde Servisler

67503013_151653436024586_7147241171249919568_n

Kamp Mutfağı

Kamp mutfağımız ile yiyecek ve yemeklerinizi hijyenik bir şekilde zahmetsizce hazırlayabilir. Ortak yeme alanımızdaki masa sandalyelerimizden faydalanarak konforlu bir şekilde yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Ayrıca kamp mutfağımızdaki buzdolaplarında içecek ve yiyeceklerinizi serin ve taze bir şekilde saklayabilirsiniz.

begonvil-turkbuku-lavobolar-342

Duş ve WC

Kamp sakinlerimiz için özel olan duş ve tuvaletlerimizden faydalanabilirsiniz.

begonvil-turkbuku-kamping-23423

Denize Çok Yakın

Begonvil Türkbükü kamp alanında, kamp sakinlerimiz Bodrum Göltürkbükü’nün en eşsiz plajlarına sadece 150 metre mesafedesiniz. Yürüyerek bile Bodrum’un eşsiz denizinin ferahlığına kavuşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Begonvil Türkbükü Kamp Alanı, Bodrum’da siz değerli kampseverleri bekliyor.